Čistenie-DPF-FAP-filtrov Košice-Regenerácia a diagnostika DPF FAP - cistenie dpf filtrov Kosice - chiptuning

CHIPTUNING TECHNOLOGY

Prejsť na obsah

Čistenie-DPF-FAP-filtrov Košice-Regenerácia a diagnostika DPF FAP

čistenie DPF FAP SCR filtrov Košice

Čistenie DPF FAP SCR filtrov Košice 0905 666 331 alebo dantek.trade@gmail.comKošice - Južná trieda 78 ( areál ZAMPRA ) Objednajte sa už dnes pokiaľ nie je neskoro

Čistenie DPF a FAP filtra - čistenie filtra pevných častíc Košice
DPF a FAP – Filter pevných častícOdstranenie DPF FILTRA
Zabezpečujeme služby čistenia a regenerácie filtra pevných častíc a predaj nových filtrov pevných častíc. Filter pevných častíc sa najčastejšie upchá a tým pádom dochádza k jeho nefunkčnosti, ktorá sa prejaví znížením výkonu motora, dymenie a rozsvietenie kontrolky na palubnej doske. V horšom prípade dochádza k aktivovaniu núdzového režimu a vozidlo bude pre ďalšiu jazdu takmer nepoužiteľné. Ak už takáto situácia nastala, vieme vám pomôcť. Pri akýchkoľvek náznakoch zlého fungovania DPF - FAP filtra ponúkame diagnostiké meranie, ktorým sa dá zistiť v akom stave filter pevných častíc je. Predídete tak nečakaným nepríjemnostiam na dlhšiej ceste mimo domova a drahým odťahom. V prípade nadmerného upchatia filtra DPF Vám ponúkame čistenie filtra pevných častíc DPF - FAP.


Možnosť čistenia - renovácie - DPF - FAP filtra
Čistenie, regenerácia, renovácia alebo repas filtra pevných častíc v našom zariadení šetrí peniaze v porovnaní s nákupom nového filtra a takisto znižuje dopad na životné prostredie. Zariadenie pracuje v uzavretom okruhu systému, ktorý nezaťažuje životné prostredie prachovými emisiami a pachmi.
Filter pevných častíc vo vašom vozidle vyčistíme alebo renovujeme na novom, certifikovanom a profesionálnom zariadení (certifikát TŰV NORD), pracujúcom na princípe presne dávkovaných tlakových impulzov biologických rozpúšťadiel a následným dokonalým vysušením.
Vyčistíme všetky DPF filtre, všetkých značiek vozidiel. Garantujeme 24 mesiacov a ďalších 100 000 km bez problémov s filtrom pevných častíc za predpokladu bezproblémovo fungujúceho spaľovacieho systému.
Náš stroj je jedinou technológiou na trhu, ktorý je schopný vyčistiť nielen zbytky PM10, ale aj olejové zvyšky zachytené vo vnútri DPF a v katalyzátore. Náš stroj využíva jedinečnú technológiu na trhu, ktorá čistí všetky typy filtrov pevných častíc (DPF/FAP), a to ako z osobných vozidiel (i Euro 6), autobusov a nákladných vozidiel, katalyzátorov veľkých nákladných automobilov (SCR), takisto aj chladiče a medzichladiče. Naše zariadenie pracuje s certifikovaným čistiacim systémom na báze kvapaliny, obohatenej organickými absorbentmi emulzií uhľovodíkov, ktoré zaisťujú obnovu pôvodnej účinnosti DPF až o 98%, a pritom sa dokáže postarať aj o zvyšky oleja.
Na rozdiel od všetkých ostatných spôsobov regenerácie, je naša technológia šetrnejšia voči štruktúre DPF filtra a nedochádza tak k narušeniu a poškodeniu DPF ako u metód, ktoré využívajú k vypaľovaniu veľmi vysoké teploty. Čistenie alebo repas filtra DPF iným tepelným spracovaním prechádza rôznymi fázami, akými sú rezanie, zahrievanie a zváranie. Tieto procesy sú zložité a riskantné pre celistvosť filtra, naviac na každú fázu je treba použiť iný nástroj resp. zariadenie. Podobne ultrazvukové čistenie vyžaduje použitie špeciálnej ultrazvukovej nádrže a sušiarne pre fázu sušenia. Náš stroj je unikátny v tom, že môže vyčistiť a vysušiť filter pevných častíc, bez ohrozenia jeho štruktúry, zároveň nedochádza k plytvaniu časom a energiou.
Náš stroj prevádza test protitlakom pred a po procese čistenia, čo umožňuje okamžitú diagnózu filtra a kontrolu kvality čistenia, po vyčistení filtra.
Pri výmene filtra však treba počítať aj s komplikáciami typu vymeniť snímače filtra pevných častíc (teploty či diferenčného tlaku). Tie sa totiž často tak zrastú, že ich demontáž je takmer nemožná resp. sa pri odskrutkovaní poškodia.

  • fap dpf filter renovaciaproblematikou čistenia filtrov pevných častíc sa venujeme od ich zavedenia do vozidiel
  • záruka 24 mesiacov
  • záruka 100 000 km
  • v prípade záujmu o chiptuning je zvýhodnená cena pri čistení filtra
  • 0905 666 331  -  dantek.trade@gmail.com


Objednajte sa na tel. čísle: 0905 666 331

Návrat na obsah